Home Tesettür ve Moda Çizgisel Butik Şık Tesettürlü Abiye Tasarımları

Sevdiğimiz ve beğendiğimiz butiklerin arasına bir yenisini daha ekledik! Çizgisel butik fazla keşfedilmemiş diyeceğiz ama pek çok takipçisi var Facebook hesabında bir yandan da beğenileri hanımlardan üst üste duyunca özellikle tanıtmak istedik sizlere. Abiye merakı olan, özel günlerde farklı modeller isteyen, şıklığı hayatının her alanında yaşayan hanımlara çok şık öneriler sunuyor Çizgisel Butik. 

Mesela uzun elbiseleri seviyorsanız, dantel ve zarif detaylar sizi şık ve sade hissettiriyorsa tam size göre tasarımları kolayca bulabiliyorsunuz modeller arasında. Narin ve ince fiyonklar çok şık duruyor elbisenin bel kısımında, ayrıca dantel tülleri öyle şık bir şekilde yerleştirmişler ki, ne eski tasarım duruyor ne de çok bohem. Tam tadın bir zevkle tasarlanmış diyebilirim.

Çiçek ve gül işlemeleri, fiyonklar, kurdelalar en sevdiğimiz stilde işlenmiş.  Ayrıca dantel eldivenin bu kadar hoş bir ayrıntı olduğunu daha iyi görüyoruz şimdi. İpek şal ve topuklu ayakkabılarla tamamlana bilen şık ve pratik elbiselerden tüm modeller. Kış koleksiyonunda daha günlük gömlek ve etekleri de inceledik. İddialı görünüşten kaçınıp, şık bir sadelik arzu eden her genç kız için Çizgisel Butiği önerebiliriz.

Benzer Makaleler
1 yorum bu gönderi için

Cevap Yaz