Home Tesettür ve Yaşam Zarif ve Şık Yadigar Seccadeleri

Seccadelerimiz bizim dini vecibelerimizin en önemli parçalarından birisi. Namazlarımızı üzerinde kıldığımız, dua ettiğimiz, el üstünde taşıdığımız katlarken bile çok dikkat ettiğimiz nadir eşyalarımızdan. Özellikle de hanımlar çok dikkat eder, satın alırken rengini kumaşının dokusunu özenle seçerler. Ayrıca hediye edildiği için manevi değerleri de yüksek olur. Özellikle de annelerden kızlarına çeyiz hediyesi ise.

Yadigar seccadeleri ise uzun yıllardır seccade üzerine çalışan bir ailenin kızı olan Sümeyra Nur tarafından kurulmuş ve geliştiriliyor. Desenleri, dokusu, zarifliği gördüğünüz gibi her genç kızın sahip olmak isteyeceği güzellikle tasarlanmış. ”Yadigar” , ”Lika”ve ”Muhalla” isimleri ile seccade modelleri koleksiyonlara ayrılmış. Renkleri tam huzur veren tonlarda seçilmiş, sıradan her mağaza bulabileceğimiz işçilikte değil kesinlikle, nakışları da bir o kadar emek edilmiş, ince ve zarifliği ile herkesin beğenisi kazanıyor.

Yadigar seccadelerini daha önce Vav Eşarplarını tanıttığımız ve çok sevdiğimiz Naquesh Butik’te de satılıyor. Bunun dışında beğendiyseniz tıklayıp facebook sayfasından iletişime geçin eminiz ki diğer modelleri de çok seveceksiniz.

seccade5

yadigar

seccade2

seccade8

Cevap Yaz